2 rooms apartment of 4m² in Trenčín

Palackého, 911 80 Trenčín, Slovakia

500 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Na prenájom 2 izbový byt s balkónom a park. miestom, Trenčín

DASH reality vám ponúka na prenájom pekný, nový 2 izbový byt s vyhradeným parkovacím miestom pred bytovým domom. Byt sa nachádza v Trenčíne, ulica Rulandská - rezidencia Vinohrady, v novostavbe na 3. poschodí s výťahom., Byt je kompletne zariadený nábytkom. V kuchynskej linke sú vstavané spotrebiče: umývačka riadu, indukčná varná doska, elektrická rúra, digestor, chladnička s mrazničkou, v kúpeľni pračka., Dispozícia bytu: vstupná predsieň so šatníkovou stenou, kuchyňa spojená s obývačkou - východom na veľký balkón, spálňa s posteľou pre 2 osoby, veľká vstavaná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. K bytu patrí vonkajšie parkovacie miesto a pivnica cca 4 m2., Cena za prenájom pre je 500 Eur plus energie 170 Eur. V blízkosti je úplná občianska vybavenosť mesta: obchodný dom Billa, zastávka MHD, lekáreň, pekáreň. Pre viac informácií volajte: .

Size

4 m²

Price

500 €

Price per m²

125 €

Map

The listing is located at Palackého, 911 80 Trenčín, Slovakia

Loading map