Listed 5 days ago

2 rooms apartment of 92m² in Bratislava

Bratislavský kraj, Tomášikova 3497/54A, 831 04 Bratislava, Slovakia

620 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Realitná kancelária Realadr s.r.o.

🏡 SLNEČNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU LOGGIOU A PARKOVANÍM – RUŽINOV / OSTREDKY, na Vrakuňskej ceste, ✨ Priestranný, tichý a svetlý byt s výhľadom do zelene, ktorý ponúka komfort, súkromie a bezproblémové parkovanie., Ideálny pre jednotlivca alebo pár, ktorí chcú pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou., 🌿 BÝVANIE OBKLOPENÉ ZELEŇOU, Byt na Vrakuňskej ceste je orientovaný do parku – žiadny hluk z cesty, len pokoj a príjemná atmosféra každý deň., 🔥 HLAVNÉ BENEFITY, 🌞 JUHOZÁPADNÁ ORIENTÁCIA – krásne presvetlený byt, 🌳 VÝHĽAD DO PARKU – ticho a súkromie, 🚗 SÚKROMNÉ PARKOVANIE V CENE, 🌿 VEĽKÁ LOGGIA (6 m²) S FÍNSKYM ZASKLENÍM – využiteľná celoročne, 👗 SAMOSTATNÝ ŠATNÍK, 🏢 NOVOSTAVBA S VÝŤAHOM, 📐 PARAMETRE BYTU, výmera: 60 m² + loggia 6 m², poschodie: 6. s výťahom, dispozícia: obývačka s kuchyňou, samostatná spálňa, ✔️ priestranná vstupná chodba, ✔️ samostatný šatník, ✔️ oddelená kúpeľňa a WC, ✔️ loggia ako „zimná záhrada“ alebo home office, 🍳 VYBAVENIE, kompletne zariadený byt, kuchyňa so spotrebičmi, dostatok úložného priestoru, pripravený na okamžité bývanie, 📍 LOKALITA – RUŽINOV / OSTREDKY, 🚍 autobusová zastávka pár krokov, 🛍️ rýchla dostupnosť: Avion Shopping Park, IKEA, ✈️ blízko letiska, 🚗 napojenie na obchvat, 🌳 množstvo zelene a parkov v okolí, 💰 CENA, nájom: 620 € / mesiac, energie: 216 € / mesiac, 👉 SPOLU: 836 € / mesiac, 📌 PODMIENKY PRENÁJMU, dostupný od: 1. 5. 2026, vhodný pre 1–2 pracujúce osoby, nefajčiari, bez domácich zvierat, dlhodobý prenájom, 💳 Platba pri podpise zmluvy:, 1x nájom vopred, vratný depozit: 1000 €, provízia pre RK, 💎 BYT, KDE SA BUDETE CÍTIŤ NAOZAJ DOBRE, Ranná káva na loggii, ticho okolo vás a bezproblémové parkovanie – kombinácia, ktorú si zamilujete., 📞 KONTAKTUJTE NÁS EŠTE DNES, 📱 (tel./WhatsApp/Viber), ✨ Pokojné bývanie v zeleni s mestom na dosah.

Size

92 m²

Price

620 €

Price per m²

7 €

Map

The listing is located at Bratislavský kraj, Tomášikova 3497/54A, 831 04 Bratislava, Slovakia

Loading map