Zverejnené pred 3 dňami

2-izbový byt s rozlohou 330 m² v meste Martin

10484, 036 01 Martin, Slovakia

335 € / mesiac

Obdobie prenájmu: Neobmedzené
Dostupné od: Čo najskôr

2 izbový byt na prenájom Vrútky, balkón

Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt na prenájom Vrútky Centrum, obytná plocha je 34, m2, balkón 3,30 m2, Dispozičné riešenie:, Vstupná chodba, Kuchyňa spojená s obývacia izba, Izba, Kúpeľňa s WC, Balkón, Pivnica, Vybavenie:, Úžitková plocha bytu je 33 m2, Byt je po rekonštrukcii, má zrekonštruovanú kuchyňu, WC a kúpeľňu., Kuchynská linka je nová, je urobená nová elektrika, voda a kanalizácia., Vchodové dvere sú bezpečnostné., Okná sú plastové., Podlaha je v izbe a v chodbe plávajúca podlaha, keramická dlažba je v kúpeľni a WC., V kuchyni je postavená kuchynská linka, elektrický sporák, mikrovlnka., Mesačná platba: nájomné 335,- € + energie 120,- €, spolu platba mesačne 455,- €, Nehnuteľnosť:, Obytný dom je postavený zo zmiešaný materiál, je zateplený., Výťah stojí na poschodí., Upratovanie schodiska vykonáva súkromná spoločnosť., Cena nehnuteľnosti zahŕňa kompletný realitný a právny servis., Dodatok k cene: , +energie, vrátane provízie, Obytná plocha: 37m², Celková rozloha: 34m², Úžitková plocha: 37m², Stav: po rekonštrukcii, Odvoz odpadu: áno - separovaný, Kúpeľňa: sprchovací kút, Vykurovanie: spoločné, Balkón: áno - 1, Pivnica: áno, Výťah: áno, Parkovanie: vonkajšie, Postavené z: Zmiešané, Zariadenie: nezariadený, Zateplený objekt: áno, Energetický certifikát: nie, Bezbariérový prístup : áno, Okná: plastové

Typ nehnuteľnosti

byt

Izby

2

Veľkosť

330 m²

Cena

335 €

Cena za m²

1 €

Mapa

Inzerát sa nachádza na adrese 10484, 036 01 Martin, Slovakia

Načítava sa mapa

Súvisiaci inzerát v meste Martin

1 spálňa byt o rozlohe 20.0 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 20m²

10484, 036 01 Martin, Slovakia

280 € / mesiac

Nové
1 spálňa byt o rozlohe 20.0 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 20m²

10484, 036 01 Martin, Slovakia

280 € / mesiac

1 spálňa byt o rozlohe 26.0 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 26m²

10484, 036 01 Martin, Slovakia

290 € / mesiac

Preskúmaj vyhľadávania prenájmov nehnuteľností vo svojom okolí