Zverejnené pred 3 dňami

2-izbový byt s rozlohou 97 m² v meste Prešov

OC Aqua, Masarykova 2704/9, 080 01 Prešov, Slovakia

435 € / mesiac

Obdobie prenájmu: Neobmedzené
Dostupné od: Čo najskôr

2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | Prenájom – PREŠOV

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM – PREŠOV, VAŽECKÁ Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 2-izbový byt o výmere 60 m², situovaný na ulici Važecká v Prešove. Byt prešiel úpravami, pôsobí sviežo a je pripravený poskytnúť nový domov nájomníkom, ktorí ocenia kvalitu a skvelú lokalitu., Bezproblémové parkovanie priamo pri bytovom dome., DISPOZÍCIA A VYBAVENIE: Obývacia izba: Priestranná miestnosť s veľkou rohovou sedacou súpravou a konferenčným stolíkom. Spálňa: Samostatná izba s manželskou posteľou, ladená do moderného štýlu pre maximálny relax., Kuchyňa: Samostatná kuchyňa s linkou, sporákom s digestorom, chladnička, Kúpeľňa a WC: Kúpeľňa s vaňou pre večerný relax, práčka a samostatná toaleta., Balkón: Prístupný priamo z bytu, ideálny na rannú kávu s výhľadom. Chodba: Bezpečnostné vstupné dvere a dostatok priestoru., LOKALITA – NA OBCHVATE ZA 1 MINÚTU: Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou infraštruktúrou. V pešej dostupnosti nájdete obchody, školy, zastávky MHD a služby. Najväčším benefitom je okamžité napojenie na mestský obchvat (do 1 minúty), čo zaručuje bezproblémovú dostupnosť do ktorejkoľvek časti mesta alebo smerom na diaľnicu., CENA A PODMIENKY:, Mesačný nájom: 435 € Energie: 215 € (vrátane správy a zálohových platieb), Celková suma: 650 € / mesiac, PREČO SI VYBRAŤ TENTO BYT? Orientácia a svetlosť: Byt je krásne presvetlený prirodzeným denným svetlom. Čistota a štandard: Kvalitné podlahy, moderné interiérové dvere a udržiavaný stav.,

Typ nehnuteľnosti

byt

Izby

2

Veľkosť

97 m²

Cena

435 €

Cena za m²

4 €

Mapa

Inzerát sa nachádza na adrese OC Aqua, Masarykova 2704/9, 080 01 Prešov, Slovakia

Načítava sa mapa

Súvisiaci inzerát v meste Prešov

1 spálňa byt o rozlohe 16.0 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 16m²

OC Aqua, Masarykova 2704/9, 080 01 Prešov, Slovakia

360 € / mesiac

1 spálňa byt o rozlohe 75.67 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 76m²

OC Aqua, Masarykova 2704/9, 080 01 Prešov, Slovakia

400 € / mesiac

1 spálňa byt o rozlohe 89.51 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 90m²

OC Aqua, Masarykova 2704/9, 080 01 Prešov, Slovakia

400 € / mesiac

Preskúmaj vyhľadávania prenájmov nehnuteľností vo svojom okolí