Zverejnené dnes
Stredné Mesto, Poštová, 040 01 Košice, Slovakia
800 € / mesiac
Typ: 2-izbový byt, Ulica: Nerudova, Obec: Košice-Juh, Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe Atrium Living na Nerudovej ulici v Starom Meste Košíc, hneď vedľa Steel Arény., Byt má výbornú lokalitu s rýchlou dostupnosťou do centra mesta a kompletnou občianskou vybavenosťou priamo v komplexe – potraviny, reštaurácie, obchody, lekáreň a ďalšie služby máte doslova na pár krokov., Základné informácie:, Výmera bytu: 50 m², Balkón/loggia: 6 m², Kompletné zariadenie, Novostavba, Garážové parkovacie miesto, Stačí sa len nasťahovať, Dispozícia:, priestranná obývačka prepojená s kuchyňou,, samostatná spálňa,, kúpeľňa,, vstupná chodba,, balkón/loggia., Byt je moderne zariadený v nadčasovom štýle, ponúka dostatok úložného priestoru a príjemnú atmosféru. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi, súčasťou bytu je aj klimatizácia., Cena:, Nájom: 800 € / mesiac, Energie: 250 € / mesiac, Garážové parkovacie miesto: 100 € / mesiac, Spolu: 1 150 € / mesiac, Voľný od , Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Úžitková plocha: 50 m2, Stav: novostavba, Počet izieb: 2, Energetický certifikát: B, Loggia: áno, Celková plocha: 56 m2, Plocha loggie: 6 m2, Počet logií: 1
Typ: 2-izbový byt, Ulica: Nerudova, Obec: Košice-Juh, Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe Atrium Living na Nerudovej ulici v Starom Meste Košíc, hneď vedľa Steel Arény., Byt má výbornú lokalitu s rýchlou dostupnosťou do centra mesta a kompletnou občianskou vybavenosťou priamo v komplexe – potraviny, reštaurácie, obchody, lekáreň a ďalšie služby máte doslova na pár krokov., Základné informácie:, Výmera bytu: 50 m², Balkón/loggia: 6 m², Kompletné zariadenie, Novostavba, Garážové parkovacie miesto, Stačí sa len nasťahovať, Dispozícia:, priestranná obývačka prepojená s kuchyňou,, samostatná spálňa,, kúpeľňa,, vstupná chodba,, balkón/loggia., Byt je moderne zariadený v nadčasovom štýle, ponúka dostatok úložného priestoru a príjemnú atmosféru.
Kuchyňa je vybavená spotrebičmi, súčasťou bytu je aj klimatizácia., Cena:, Nájom: 800 € / mesiac, Energie: 250 € / mesiac, Garážové parkovacie miesto: 100 € / mesiac, Spolu: 1 150 € / mesiac, Voľný od , Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Úžitková plocha: 50 m2, Stav: novostavba, Počet izieb: 2, Energetický certifikát: B, Loggia: áno, Celková plocha: 56 m2, Plocha loggie: 6 m2, Počet logií: 1
Typ nehnuteľnosti
byt
Izby
2
Veľkosť
50 m²
Cena
800 €
Cena za m²
16 €
Inzerát sa nachádza na adrese Stredné Mesto, Poštová, 040 01 Košice, Slovakia
Načítava sa mapa
Súvisiaci inzerát v meste Košice