Zverejnené dnes

2-izbový byt s rozlohou 172 m² v meste Martin

10484, 036 01 Martin, Slovakia

510 € / mesiac

Obdobie prenájmu: Neobmedzené
Dostupné od: Čo najskôr

Nadštandardný 2-izbový byt s 1 balkónom | pešia dostupnosť c

Ponúkame na prenájom svetlý a dispozične výborne riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v pešej dostupnosti centra mesta Martin., Byt s výmerou 42,85 m² sa nachádza na 6. poschodí z 8, čo zaručuje súkromie, pokoj a pekné výhľady na okolité prírodné scenérie a park v bezprostrednej blízkosti., Dispozícia:, ● vstupná chodba, ● obývacia izba s kuchynským kútom, ● 1 samostatná izba, ● kúpeľňa s WC, Vybavenie:, Byt je vybavený kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi:, ● varná doska, ● rúra, ● chladnička s mrazničkou, ● automatická práčka, Všetky spotrebiče sú súčasťou nájmu a pripravené na okamžité užívanie. K bytu prislúcha pivničná kobka v suteréne., Dominantou bytu je balkón, ktorý poskytuje príjemný priestor na oddych. Orientácia bytu je na sever., Byt sa prenajíma nezariadený, čo umožňuje nájomcovi prispôsobiť si interiér podľa vlastných predstáv. Súčasťou vybavenia je kuchynská linka s varnou doskou, rúrou, chladnička s mrazničkou a automatická práčka., Byt je vhodný pre jednotlivcov, pár alebo rodinu, ktorí hľadajú kvalitné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra. Fotografie so zariadením sú ilustračné., ________________________________________, Finančné podmienky:, Nájomné: 406 € / mesiac, Energie a služby: 104 € / mesiac, Spolu: 510 € / mesiac, Pri podpise nájomnej zmluvy sa uhrádza:, 4 × 510 € (1× nájom + 3× vratný depozit), sprostredkovateľská provízia sa neplatí!, ________________________________________, Prenájom sprostredkuje:, JUDr. Martina Dujčíková, Reality Astoria .o., Tel.: +

Typ nehnuteľnosti

byt

Izby

2

Veľkosť

172 m²

Cena

510 €

Cena za m²

3 €

Mapa

Inzerát sa nachádza na adrese 10484, 036 01 Martin, Slovakia

Načítava sa mapa

Súvisiaci inzerát v meste Martin

1 spálňa byt o rozlohe 37.0 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 37m²

10484, 036 01 Martin, Slovakia

410 € / mesiac

1 spálňa byt o rozlohe 30.0 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 30m²

10484, 036 01 Martin, Slovakia

420 € / mesiac

1 spálňa byt o rozlohe 91.14 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 91m²

10484, 036 01 Martin, Slovakia

420 € / mesiac

Preskúmaj vyhľadávania prenájmov nehnuteľností vo svojom okolí

Byt (172.1 m²) na prenájom v meste Martin (10484, 036 01 Martin, Slovakia) – rentola.sk