1-izbový byt s rozlohou 103 m² v meste Martin

10484, 036 01 Martin, Slovakia

480 € / mesiac

Obdobie prenájmu: Neobmedzené
Dostupné od: Čo najskôr

[OBSADENÝ 2028] 1 izbový byt na prenájom - Martin, Jahodníky

🏡 Ponúkam na prenájom útulný 1-izbový byt v Martine, lokalita Jahodníky - Boženy Němcovej, ➡️ Základné informácie:, - Rozloha bytu: 29,4 m², - 3. poschodie (s výťahom), - Byt je zrekonštruovaný, kompletne zariadený a pripravený na bývanie, ➡️ Lokalita a občianska vybavenosť: Byt sa nachádza v pokojnej lokalite Jahodníky na Ulici Boženy Němcovej, s dobrou dostupnosťou k obchodom, zastávkam MHD a bezproblémovým parkovaním., ➡️ Výhody a vybavenie bytu:, - Kuchyňa so základným vybavením, stôl, sklokeramická doska, digestor, kanvica, mikrovlnka a chladnička s mrazničkou, - Chodba so vstavanou skriňou, - Kúpeľňa s vaňou a WC, - Útulný obývací priestor so sedačkou, posteľou, dvoma televízormi a vstavanými skrinkami, - Alarmový systém, ➡️ Cena prenájmu: Cena mesačného nájmu je 320€ + režijné náklady 140€, teda spolu 460€. Depozit vo výške 2 nájmov., ➡️ Podmienky nájmu: Byt je ideálny pre jednotlivca, na dlhodobý prenájom. Byt je nefajčiarsky a nie je vhodný pre domácich miláčikov., 📞 Záujemcovia ma môžu

Typ nehnuteľnosti

byt

Izby

1

Veľkosť

103 m²

Cena

480 €

Cena za m²

5 €

Mapa

Inzerát sa nachádza na adrese 10484, 036 01 Martin, Slovakia

Načítava sa mapa

Súvisiaci inzerát v meste Martin

1 spálňa byt o rozlohe 131.61 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 132m²

10484, 036 01 Martin, Slovakia

390 € / mesiac

1 spálňa byt o rozlohe 131.61 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 132m²

10484, 036 01 Martin, Slovakia

390 € / mesiac

1 spálňa byt o rozlohe 30.0 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 30m²

10484, 036 01 Martin, Slovakia

390 € / mesiac

Preskúmaj vyhľadávania prenájmov nehnuteľností vo svojom okolí