3-izbový byt s rozlohou 80 m² v meste Bratislava

Kvetinárstvo Michaela, Krížna, 811 07 Bratislava, Slovakia

800 € / mesiac

Obdobie prenájmu: Neobmedzené
Dostupné od: Čo najskôr

Prenájom priestranného 3-izbového bytu, 87 m² – Krížna ulica,

Prenájom priestranného 3-izbového bytu, 87 m² – Krížna ulica, Staré Mesto, Bratislava Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 3-izbový byt s výmerou 87 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, na ulici Krížna. Byt je situovaný na 3. poschodí z 5 v bytovom dome s novým výťahom. Je klimatizovaný a poskytuje komfortné bývanie priamo v centre mesta. Dispozícia bytu: priestranná obývacia izba dve veľké samostatné spálne samostatná kuchyňa vstupná chodba s veľkou vstavanou skriňou kúpeľňa a WC Vybavenie kuchyne: veľká kombinovaná chladnička s mrazničkou plynový sporák s elektrickou rúrou umývačka riadu Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a je vhodný pre rodinu alebo nájomníkov, ktorí hľadajú komfortné bývanie v centre Bratislavy. Základné informácie: výmera: 87 m² poschodie: 3 / 5 klimatizácia nový výťah voľný: ihneď Cena prenájmu: nájom: 800 € / mesiac energie: 250 € / mesiac Spolu: 1 050 € / mesiac vrátane energií (bez internetu). Podmienky prenájmu: pri podpise nájomnej zmluvy sa platí 1 mesačný nájom vopred depozit vo výške jedného mesačného nájmu provízia pre realitnú kanceláriu Byt je vhodný pre štvorčlennú rodinu. Nie je vhodný pre fajčiarov a domácich miláčikov. V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií nás neváhajte Tešíme sa na Vašu správu a osobnú obhliadku. V tejto lokalite sú dostupné služby pre deti do 6 rokov v škôlke: Skolka Bratislava

Typ nehnuteľnosti

byt

Izby

3

Veľkosť

80 m²

Cena

800 €

Cena za m²

10 €

Mapa

Inzerát sa nachádza na adrese Kvetinárstvo Michaela, Krížna, 811 07 Bratislava, Slovakia

Načítava sa mapa

Súvisiaci inzerát v meste Bratislava

3 spálne byt o rozlohe 102.38 m² - Útulný obytný priestor

3 izby byt s rozlohou 102m²

Tomášikova 3497/54A, 831 04 Bratislava, Slovakia

640 € / mesiac

2 spálne byt o rozlohe 47.0 m² - Útulný obytný priestor

2 izby byt s rozlohou 47m²

Tomášikova 3497/54A, 831 04 Bratislava, Slovakia

640 € / mesiac

3 spálne byt o rozlohe 95.44 m² - Útulný obytný priestor

3 izby byt s rozlohou 95m²

Bratislavský kraj, Tomášikova 3497/54A, 831 04 Bratislava, Slovakia

640 € / mesiac

Preskúmaj vyhľadávania prenájmov nehnuteľností vo svojom okolí