Zverejnené dnes

1-izbový byt s rozlohou 59 m² v meste Bratislava

Poštová banka, Kazanská, 825 63 Bratislava, Slovakia

390 € / mesiac

Obdobie prenájmu: Neobmedzené
Dostupné od: Čo najskôr

Realitný kancelária REALADR s.r.o.

💣 ŠTARTOVACIA GARSÓNKA V NOVOSTAVBE – IHNEĎ VOĽNÁ, 📍 Bratislava – Vrakuňa (Hradská / Majerská), Hľadáš bývanie za rozumnú cenu, ale nechceš robiť kompromisy v lokalite ani komforte?, Toto je ideálne miesto na život – pokojná lokalita, výborná dostupnosť a všetko dôležité na dosah., 💰 Cena:, • 390 € nájom, • 70 € energie, ➡️ Spolu len 460 € / mesiac, 🔥 PREČO PRÁVE TENTO BYT?, • novostavba, • komplet zariadený – stačí sa nasťahovať, • moderný a čistý interiér, • 20 m² prakticky využitého priestoru, • kúpeľňa s WC, • 🚗 PARKOVANIE ZADARMO – veľká výhoda v Bratislave, 📍 VEĽMI DOBRÉ MIESTO NA ŽIVOT, Vrakuňa ponúka pokojné bývanie bez ruchu centra, no zároveň rýchlu dostupnosť do mesta., V okolí nájdeš obchody, MHD, služby aj všetko potrebné pre pohodlný každodenný život., ⚡ IDEÁLNE PRE, • jednotlivca, • študenta, • pracujúceho človeka, • každého, kto chce bývať hneď a za férovú cenu, ⏳ Byt je VOĽNÝ OKAMŽITE, Takéto cenovo dostupné byty v novostavbe sa dlho neohrejú., 📄 Podmienky:, • nájom vopred, • vratný depozit, • provízia RK, 📞 , 📱 WhatsApp, 🚀 Ozvi sa čo najskôr a dohodni si obhliadku ešte dnes.

Typ nehnuteľnosti

byt

Izby

1

Veľkosť

59 m²

Cena

390 €

Cena za m²

7 €

Mapa

Inzerát sa nachádza na adrese Poštová banka, Kazanská, 825 63 Bratislava, Slovakia

Načítava sa mapa

Súvisiaci inzerát v meste Bratislava

1 spálňa byt o rozlohe 39.23 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 39m²

Tomášikova 3497/54A, 831 04 Bratislava, Slovakia

330 € / mesiac

1 spálňa byt o rozlohe 38.2 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 38m²

Tomášikova 3497/54A, 831 04 Bratislava, Slovakia

330 € / mesiac

1 spálňa byt o rozlohe 38.2 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 38m²