Zverejnené pred 6 dňami

1-izbový byt s rozlohou 40 m² v meste Nitra

Dolomitybike, Bolečkova 97/7, 949 01 Nitra, Slovakia

600 € / mesiac

Obdobie prenájmu: Neobmedzené
Dostupné od: Čo najskôr

REZERVOVANE | Štýlový 1i. BYT s parkovacím miestom a balkonom

Exkluzívna ponuka prenájmu novšieho kompletne vybaveného a zariadeného 1kk bytu s vlastným parkovacím miestom v Nitre, Novostavba, časť Mlynárce. Byt je voľný od . Byt je určený maximálne pre 2 dospelé osoby bez detičiek. Vďaka strešným oknám a vysokým stropom je byt krásne presvetlený poskytuje úplne súkromie kedže je situovaný v privatnom bytovom dome, kde sú celkovo len 3 nové byty. Vlastné parkovacie miesto je za automatickou bránou priamo pri bytovom dome. Dizpozícia : Obývacia izba s kuchyňou s prechodom do nočnej spálňovej časti, výstup na balkón, kúpelňa so sprchovým kútom a WC. Byt je vybavený veľkým SMART TV,práčka, spotrebiče, manželská posteľ, skriňa. Všetko je úplne nové nikdy nepouzivané. Parkovanie : Vlastné vyhradené parkovacie miesto Kúpelňa : Sprchový kút Kúrenie : Samostatné podlahové Domáce zviera : Nie Bývanie pre rodiny : Nie Balkón : Áno Cena : 480,-Eur/mesiac + 120,-Eur zálohové platby za energiie. Celková cena 600Eur/mesiac . V cene sú zahrnuté internetové služby. Pri podpise zmluvy sa skladá vratný depozit v rovnakej výške.

Typ nehnuteľnosti

byt

Izby

1

Veľkosť

40 m²

Cena

600 €

Cena za m²

15 €

Mapa

Inzerát sa nachádza na adrese Dolomitybike, Bolečkova 97/7, 949 01 Nitra, Slovakia

Načítava sa mapa

Súvisiaci inzerát v meste Nitra

1 spálňa byt o rozlohe 50.0 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 50m²

A. Žarnova, 949 07 Nitra, Slovakia

480 € / mesiac

1 spálňa byt o rozlohe 159.67 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 160m²

Poštový a telegrafný úrad v Nitre, Svätoplukovo námestie 128/2, 949 01 Nitra, Slovakia

480 € / mesiac

1 spálňa byt o rozlohe 21.0 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 21m²

490 € / mesiac

Preskúmaj vyhľadávania prenájmov nehnuteľností vo svojom okolí