1-izbový byt s rozlohou 38 m² v meste Bratislava

Nejedlého 1916/12, 841 02 Bratislava, Slovakia

480 € / mesiac

Obdobie prenájmu: Neobmedzené
Dostupné od: Čo najskôr

Rezervovaný. Prenájom 1izbový byt, 38 m² – Dúbravka BA

Rezervovaný. Ponúkame na prenájom 1-izbový byt o výmere 38 m² na ulici Nejedlého v pokojnej a zelenej časti Dúbravky.\\n\\nPrenájom priamo od majiteľa – bez provízie\\n\\nByt sa nachádza na 1. poschodí a pozostáva z izby, kuchyne, kúpeľne, WC a chodby.\\n\\n tichá lokalita plná zelene\\n výborná dostupnosť MHD (električka, autobus)\\n kompletná občianska vybavenosť\\n\\nCena: 480 € + 180 € energie (spolu 660 €)\\n\\n Depozit: 1 mesačný nájom\\n\\nVoľný od \\nObhliadky možné ihneď\

Typ nehnuteľnosti

byt

Izby

1

Veľkosť

38 m²

Cena

480 €

Obdobie prenájmu

Neobmedzene

Dostupné od

Čo najskôr

Cena za m²

13 €

Mapa

Inzerát sa nachádza na adrese Nejedlého 1916/12, 841 02 Bratislava, Slovakia

Načítava sa mapa

Súvisiaci inzerát v meste Bratislava

1 spálňa byt o rozlohe 61.26 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 61m²

Poštová banka, Kazanská, 825 63 Bratislava, Slovakia

390 € / mesiac

Nové
1 spálňa byt o rozlohe 60.5 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 61m²

Poštová banka, Kazanská, 825 63 Bratislava, Slovakia

390 € / mesiac

1 spálňa byt o rozlohe 45.51 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 46m²

Námestie SNP 490/35, 811 01 Bratislava, Slovakia

390 € / mesiac

Preskúmaj vyhľadávania prenájmov nehnuteľností vo svojom okolí