Zverejnené dnes

2-izbový byt s rozlohou 60 m² v meste Bratislava

Tomášikova 3497/54A, 831 04 Bratislava, Slovakia

630 € / mesiac

Obdobie prenájmu: Neobmedzené
Dostupné od: Čo najskôr

Slnečný 2- izb byt + parking v novostavbe, RUŽINOV

Realitná kancelária PONÚKA na prenájom zariadený 2 -izbový byt v NOVOSTAVBE, ulica VRAKÚNSKA CESTA v Ružinove blízko AVION, IKEA, FRESCH MARKET, Klientské centrum MV SR, - byt má 60m2 + loggia 5m2, - byt je na 4. posch. s výťahom,, - v byte klimatizácia, - parkovanie pri dome na súkromnom pozemku, Byt je kompletne zariadený s novou kuchyn. linkou a spotrebiče,, - rohová sedačka, obýv. stena, komody,, - manželská postel, SAMOSTATNÝ ŠATNÍK, Blízko AVION, KIKA, HP, IKEA, letisko, na dialnicu, atd., Mesačný nájom 630.-€ plus mes. správc. popl. a energie 220.-€ = spolu komplet 850.-€, Byt pre max. 2 ZAMESTNANE OSOBY = pár, NIE- domáce zv., RK TEL.:

Typ nehnuteľnosti

byt

Izby

2

Veľkosť

60 m²

Cena

630 €

Cena za m²

11 €

Mapa

Inzerát sa nachádza na adrese Tomášikova 3497/54A, 831 04 Bratislava, Slovakia

Načítava sa mapa

Súvisiaci inzerát v meste Bratislava

1 spálňa byt o rozlohe 50.0 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 50m²

Zhorínska 1402/40, 841 03 Bratislava, Slovakia

505 € / mesiac

1 spálňa byt o rozlohe 38.0 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 38m²

Landauova 1813/18, 841 01 Bratislava, Slovakia

505 € / mesiac

1 spálňa byt o rozlohe 77.24 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 77m²

Bratislava 48, Gbelská 7449/25, 841 06 Bratislava, Slovakia

510 € / mesiac

Preskúmaj vyhľadávania prenájmov nehnuteľností vo svojom okolí