3-izbový byt s rozlohou 223 m² v meste Martin

10484, 036 01 Martin, Slovakia

650 € / mesiac

Obdobie prenájmu: Neobmedzené
Dostupné od: Čo najskôr

Štýlový 3 izbový,mezonetový byt s klímatizaciou Nový MT

Na prenájom ponúkam výnimočný štýlový mezonet s drevenými trámami, čierno-zlatým dizajnom, novou klimatizáciou, parkovaním a internetom v cene. Byt je kompletne zariadený a voľný ihneď., Dispozícia bytu je prakticky riešená – denná časť pozostáva z obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálenským priestorom. Spálňa je samostatná, priestranná a zariadená v elegantnom štýle., Byt je vhodný pre jednotlivca alebo pár, ktorí hľadajú bývanie s charakterom, komfortom a príjemnou atmosférou., Veľkým benefitom je úplne nová klimatizácia., V cene nájmu je zahrnuté aj parkovanie a internet., Byt je kompletne zariadený a pripravený na okamžité nasťahovanie., Cena:, 510€ nájom + 140€ energie, Spolu: 650€ mesačne, Pri podpise zmluvy sa platí mesačný nájom + depozit vo výške 1 mesačného nájmu., V prípade záujmu ma neváhajte

Typ nehnuteľnosti

byt

Izby

3

Veľkosť

223 m²

Cena

650 €

Cena za m²

3 €

Mapa

Inzerát sa nachádza na adrese 10484, 036 01 Martin, Slovakia

Načítava sa mapa

Súvisiaci inzerát v meste Martin

2 spálne byt o rozlohe 60.0 m² - Útulný obytný priestor

2 izby byt s rozlohou 60m²

10484, 036 01 Martin, Slovakia

520 € / mesiac

2 spálne byt o rozlohe 62.0 m² - Útulný obytný priestor

2 izby byt s rozlohou 62m²

Martin, Slovakia

530 € / mesiac

2 spálne byt o rozlohe 46.0 m² - Útulný obytný priestor

2 izby byt s rozlohou 46m²

M. R. Štefánika 1012/2, 036 01 Martin, Slovakia

530 € / mesiac

Preskúmaj vyhľadávania prenájmov nehnuteľností vo svojom okolí

Byt (222.77 m²) na prenájom v meste Martin (10484, 036 01 Martin, Slovakia) – rentola.sk