Zverejnené pred 5 dňami

2-izbový byt s rozlohou 99 m² v meste Bratislava

Tomášikova 3497/54A, 831 04 Bratislava, Slovakia

670 € / mesiac

Obdobie prenájmu: Neobmedzené
Dostupné od: Čo najskôr

VYMEŇ SUSEDA – VÝNIMOČNÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 IZB. BYT S L

Typ: 2-izbový byt, Ulica: Junácka, Obec: Bratislava-Nové Mesto, Ponúkame na prenájom výnimočný, moderne zariadený 2-izbový byt v prestížnej novostavbe na Junáckej ulici v Bratislave (mestská časť Nové Mesto). Byt je situovaný na 3. poschodí z 8 v modernom objekte s dvoma veľkými výťahmi, bezbariérovým vstupom a kamerovým systémom., Celková úžitková plocha: 45 m² (vrátane loggie 6,6 m² a pivničnej kobky 1,8 m²), Orientácia, Juhozápad/Juhovýchod – byt je slnečný s množstvom denného svetla., Byt má rozumné dispozičné riešenia s cieľom maximálneho komfortu pre nájomcu:, Spojená obývacia izba s kuchyňou: Kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi (indukčná varná doska, elektrická rúra, mikrovlnka, chladnička,...), Smart TV a rozťahovacia sedačka., Samostatná spálňa, manželská posteľ s úložným priestorom a vstavaná skriňa. Kúpeľňa s priestrannou vaňou a práčkou. Samostatná toaleta., Veľkorysá predsieň s ďalším úložným priestorom., Centrálna klimatizácia, hliníkové okná s troj-sklom, black-out závesy, bezpečnostné dvere., Nadštandardné bývanie v bezprostrednej blízkosti jazera Kuchajda a OC Polus., V okolí sa nachádza plaváreň Pasienky, Štadión Tehelné pole, NTC a množstvo fitness centier., Výborné napojenie na diaľnicu a centrum mesta; zastávky MHD (električky, autobusy) a ŽST Nové Mesto len pár metrov od domu., Optický internet a internetová TV sú už zahrnuté v cene., Cena prenájmu:, Mesačné nájomné: 670,- €, Energie a služby: 180,- € (vrátane internetu, TV a poistenia), Spolu: 850,- € / nájom mesiac, Pri podpise zmluvy sa platí mesačné nájomné vo výške 850,- EUR, depozit a provízia pre realitnú kanceláriu za sprostredkovanie prenájmu., Určite odporúčame danú nehnuteľnosť aj unikátnu atmosféru prísť zažiť osobne., Pre termín obhliadky a ďalšie bližšie informácie nás neváhajte

Typ nehnuteľnosti

byt

Izby

2

Veľkosť

99 m²

Cena

670 €

Cena za m²

7 €

Mapa

Inzerát sa nachádza na adrese Tomášikova 3497/54A, 831 04 Bratislava, Slovakia

Načítava sa mapa

Súvisiaci inzerát v meste Bratislava

2 spálne byt o rozlohe 86.36 m² - Útulný obytný priestor

2 izby byt s rozlohou 86m²

Tomášikova 3497/54A, 831 04 Bratislava, Slovakia

540 € / mesiac

2 spálne byt o rozlohe 42.0 m² - Útulný obytný priestor

2 izby byt s rozlohou 42m²

Grassalkovich Palace, Hodžovo námestie 2978/1, 811 06 Bratislava, Slovakia

540 € / mesiac

1 spálňa byt o rozlohe 4230.0 m² - Útulný obytný priestor

1 izba byt s rozlohou 4230m²

Tomášikova 3497/54A, 831 04 Bratislava, Slovakia

540 € / mesiac

Preskúmaj vyhľadávania prenájmov nehnuteľností vo svojom okolí